Велика рожева сумка з натуральної шкіри
- Немає в наявності
- Код: 565
2 394 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна сумка великого розміру
Виконана з натуральної італійської шкіри. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді, рядки рівні, тверде дно. Всередині одне велике основне відділення, переделено на дві частини, 2 кишені на блискавці і 2 невеликих кишені для телефону або ключів. На зовнішній і задній стороні сумки розташовані додаткові кишені на блискавці, які заховані під накидкою з кнопкою магніт. Сумісна з форматом А4 папками, документами.
Головне про товар
![]() |
Класична велика шкіряна сумка |
![]() |
Розмір— 38*25*12 см |
![]() |
Всередині 1 основне відділення переделено на 2 частини, доп кишені |
![]() |
Є регульований ремінь,макс 130 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник: Galanty |
![]() |
Тверде дно, 4 металевих ніжки |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку, безліч відділень на блискавці. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 2 394 ₴

















