Бордова жіноча сумка з натуральної шкіри, Galanty
- Немає в наявності
- Код: 891
1 425 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча невелика шкіряна сумка
Небольшая,красивая и эффектная женская сумочка. Выполнена из натуральной кожи, хорошо держит форму в пустом виде, кожа плотная и прочная. Данная модель великолепно подойдет для прогулок, походу по магазинам или ежедневного использования. В сумочку удобно разместить повседневные мелочи, такие как телефон, кошелек, паспорт, расческу или другие принадлежности. Закрывается на кнопку магнит с перекидным клапаном и на молнию под ним. С такой сумочкой Вы не соскучитесь , она оригинальная и разнообразная. Ее можно носить на плечо\через плечо, как рюкзак, и в руке с помощью сьемного ремешка.
Характеристики:
- Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань);
- Всередині має 2 основних відділу переділ перегородкою, 2 додаткових кишені і 1 кишеня на блискавки;
- На тильній стороні кишеня на блискавці для кращого зберігання речей від крадіжок;
- Має 4 металевих ніжки на дні сумки;
- В комплекті 2 ременя;
- Фурнітура кольору срібла. Щільне дно.
Розміри:
Висота 17 см
Довжина 27 см
Ширина дна 11 см
Довжина ремінця 120 см
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 425 ₴









