Кругла сумка з натуральної шкіри Galanty Чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 915
1 710 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча Кругла шкіряна сумка.
Шукаєте круту шкіряну сумку? Універсальна! Для повсякденного життя, ділових зустрічей або побачень! Зверніть увагу на дану модель. Вона стильна, лаконічна, невелика але містка для своїх розмірів. Сумка буде поєднуватися як з одягом в діловому стилі, так і кежуал. Всередині 1 відділення на блискавці і додатковий кишеню. Весняний цвіт моделі буде дуже до речі. Шкіряна жіноча сумка виконана модельному ряді 2019 року
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана із щільної шкіри, вона відмінно тримає форму навіть в порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір — 22×8.5×22 див. |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Є регульований ремінь 120 див. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно. |
![]() |
Відкривається/закривається на блискавку з обох сторін |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Довжина | 2220 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, китиці |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 710 ₴

















