Бананка Supreme спортивного типу з виходом для навушників, Піксельна
- Немає в наявності
- Код: 913
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка або поясна сумка Supreme
Сумка на пояс Supreme. Випонена з міцної тканини, що не пропускає воду. Ми пропонуємо вам звернути увагу на бананку яка прослужить вам долгою. Вмій виділятися з даними аксесуаром Вас точно помітять. Бути яскравим це слідувати за модою!
Що необхідно знати?
![]() |
Сумка має приємний дизайн |
![]() |
Виконана з міцного матеріалу |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 35х8х14 см |
![]() |
Максимальний розмір Талії 120 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Реальні фото! |
![]() |
2 відділення під різні штучки |
![]() |
Вихід для навушників |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 35 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Максимальний обхват талії | 120 см |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | логотип, фурнітура |
| Ширина | 120 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вологовідштовхувальним 400D |
| Особливості | 3D ефект, логотип |
- Ціна: 342 ₴

















