Бронзова сумка на пояс\сумка на плече Nike
- Немає в наявності
- Код: 912
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка або поясна сумка Унісекс
Хочеш бути не як усі? Виділиться з натовпу. Ми пропонуємо вам звернути увагу на бананки в різних колірних гамах. Вмій виділятися з даними аксесуаром Вас точно помітять. Бути яскравим це слідувати за модою!
Що необхідно знати?
![]() |
Сумка має приємний дизайн |
![]() |
Ультра легка, закривається на блискавку. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 25х5х14 см |
![]() |
Максимальний розмір Талії 115 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Реальні фото! |
![]() |
1 відділення під різні штучки |
![]() |
Якісний шкір зам PU |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | Україна ТД |
| Висота | 14 см |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 5 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Максимальний обхват талії | 115 см |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібний |
- Ціна: 285 ₴

















