Жіночий шкіряний гаманець на кнопці 18 х 9.5 х 3 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: 910
1 254 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець з натуральної шкіри Чорний
Жіночий гаманець з натуральної шкіри. Виконаний з щільної натуральної шкіри. Має високу якість матеріалу, якісна фурнітура кольору золота. Зверху гаманця вишиті візерунки і красива брошка. Закривається на кнопку.
Всередині:
- 6 відділень для купюр;
- 8 відділень для кредитних карт;
- 1 відділ на блискавці для дрібниці;
- 1 фото вікно;
- Ззаду додатковий відділ.
Таке портмоне стане не тільки улюбленцем для свого покупця, але і відмінно порадує близьких в якості дорогого, високоякісного подарунка.
Розміри:
Довжина 18 см
Ширина 9.5 см
Товщина 3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eremette |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 254 ₴










