Жіночий місткий гаманець Cardinal з натуральної шкіри, Червоний
- Немає в наявності
- Код: 906
1 425 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий великий, місткий гаманець Cardinal
Виконаний з натуральної шкіри, гарний і вишуканий. Оригінальний дизайн виконаний з якісної натуральної шкіри. Аксесуар закривається на кнопку.
Всередині:
- 5 відділів під грошові кошти;
- 15 для кредитних карт;
- 3 фото вікна;
- На задній стороні розташований додатковий кишеню на блискавці під дрібниця.
Жіноче портмоне буде відмінним подарунком для ваших близьких. Такий гаманець не тільки виконаний з якісної шкіри, але і в стильному, багатофункціональному дизайні. Дана модель поставляється у фірмовій коробці Cardinal.
Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра
Застібка: Кнопка
Фурнітура: Золото
Висота 18.5 см
Довжина 10 см
Товщина 2.8 см
Вага 260 грам
Інші кольори ТУТ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 260 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 28 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | рифлена |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для купюр | 5-6 |
| Оздоблення та прикраси | фурнітура |
- Ціна: 1 425 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка від виробника, своя упаковка.









