Срібний шкіряний перламутровий гаманець на кнопці Cardinal
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 904
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий класичний гаманець Cardinal зі шкіри
Жіночий місткий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Такий незрівнянний, видатний гаманець виконаний з якісної натуральної шкіри, всі шви рівні і якісна фурнітура.
Що необхідно знати?
![]() |
Вишуканий дизайн, висока зносостійкість |
![]() |
Має велику кількість відділень, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×В×Ш)— 18.5*9*3 див. |
![]() |
Товар в коробці. Відомий бренд |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Закривається на кнопку,фурнітура кольору золота |
![]() |
12 відділів для карт, 3 фото вікна, 6 відділень для купюр, 1 з них блискавки |
![]() |
На задній стороні додатковий відділ |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 300 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, логотип |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Стан | Нове |
| Тип | гаманець-клатч |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 1 140 ₴

















