Гаманець жіночий натуральна шкіра Cardinal 20 х 10 х 2 см Коричневий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 903
1 026 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець зі шкіри Cardinal
Жіночий гаманець-клатч Cardinal з натуральної шкіри. Приємний класичний дизайн, щільна шкіра, добре прошитий. Таке портмоне, для жінок і дівчат ,які цінують якісні аксесуари.
Що необхідно знати?
![]() |
Вишуканий дизайн, висока зносостійкість |
![]() |
Має велику кількість відділень, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×В×Ш)— 20*10*2 див. |
![]() |
Товар в коробці. Відомий бренд |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Фурнітура кольору золота,закривається на блискавку |
![]() |
8 відділу для карт, 6 відділень для купюр, 1 з них блискавки |
![]() |
Можна носити на руці, з допомогою ремінця |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Виробник | Cardinal |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 1 026 ₴
















