Жіночий гаманець Cardinal з натуральної шкіри ,Коричневий (рудий)
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 902
1 197 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець зі шкіри Cardinal
Жіночий великий, місткий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Оригінальний дизайн виконаний з якісної натуральної шкіри. Закривається на магніти. Фурнітура кольору золота.
Що необхідно знати?
![]() |
Вишуканий дизайн, висока зносостійкість |
![]() |
Має велику кількість відділень, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×В×Ш)— 18.5*9*3 див. |
![]() |
Товар в коробці. Відомий бренд |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Додатковий відділ на защіпку, всередині 2 відділу |
![]() |
4 відділу для карт,5 відділень для купюр, 1 з них блискавки |
![]() |
На задній стороні додатковий відділ |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 310 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 197 ₴


















