Жіночий гаманець з натуральної шкіри чорний, moschino
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 901
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець MOSCHINO
Шкіряний гаманець moschino. Ми пропонуємо вам звернути увагу на гаманець з натуральної шкіри. Яскравий сучасний аксесуар для сучасної дівчини.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний дизайн,закривається на кнопку |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 18.5×3×10 див. |
![]() |
Товар в коробці. Відомий бренд |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
8 відділень для карток,1 фото вікно |
![]() |
6 відділення під гроші, з яких 1 на блискавці, 1 відділ для дрібниці |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moschino |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 300 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 140 ₴


















