Жіночий блакитний шкіряний гаманець moschino
- Немає в наявності
- Код: 898
1 197 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець MOSCHINO
Шкіряний гаманець moschino. Ми пропонуємо вам звернути увагу на гаманець з натуральної шкіри. Яскравий сучасний аксесуар для сучасної дівчини.
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн. Закривається на блискавку |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне! |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19×2×11 див. |
![]() |
Товар в коробці. Відомий бренд |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
14 відділень для карток |
![]() |
5 відділення під гроші, з яких 1 на блискавці. |
![]() |
Можна носити на руку за допомогою ременя |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moschino |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 190 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 110 мм |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, логотип |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Тиснена |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Стан | Нове |
| Тип | гаманець-клатч |
- Ціна: 1 197 ₴

















