Яскравий,літній жіночий рюкзак сумка 2в1 формату А4, Червоно-білий (відео)
- Немає в наявності
- Код: 885
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак сумка місткого розміру. Відмінно підійде для любителів активного відпочинку, прогулянок, так само для школярів будь-якого віку. Має 2 види шкарпетки: в руці та спині. Неймовірно зручний і простий дизайн стане улюбленцем у Вашому гардеробі.
Характеристики:
- Виконаний з міцного,водовідштовхувального оксфорда;
- Всередині головне відділення, 1 велике відділення, 2 маленьких +1 потайна кишеня на блискавки;
- Зовнішній кишеню на блискавці;
- Дві бічні кишені;
- Зручні регульовані лямки;
- Ручки з кнопкою для перенесення;
- Сумісний з форматом А4 і А5.
Розміри:
- Висота 38 см
- Довжина 28 см
- Товщина 15 см
- Вагу 500 грам
Інші кольори та моделі у нас на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 500 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Візерунки і принти | позначка вишивка |
| Колір | Червоно-білий |
- Ціна: 798 ₴









