Жіноча яскрава велика Помаранчева сумка з комбінованої шкіри
- Немає в наявності
- Код: 890
1 482 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча велика сумка з комбінованої шкіри
Стильна, лаконічна, містка сумка. Виконана з комбінованої шкіри, спереду натуральна шкіра з лазера, ззаду щільна шкіра PU. Сумка відмінно поєднується як з одягом в діловому стилі, так і кежуал. Шкіряна жіноча сумка виконана новому модельному ряді 2019 року, яка відмінно підійде як для повсякденного носіння, так і урочистостей. Дана модель універсальна, її можна носити як на плечі, так і за ручку для перенесення під різні образи. Вона закривається на блискавку, з обох сторін ми потрапляємо всередину сумки, зручно, практично не потрібно зайвий раз розгортати до себе зовнішньою стороною. Всередині 2 відділу переділ перегородкою, 2 на блискавці, 2 кишеньки. 4 металеві ніжки для зручного розташування на будь-якій поверхні. Так само маємо зовнішній і задній кишені на блискавці.
Довжина 30 см
Висота 26 см
Ширина 11 см
Довжина ременя 120 см
Ручки 11 см
Важливе про товар:
![]() |
Ця сумка виконана з комбінованої шкіри |
![]() |
4 металеві ніжки для зручного розташування на будь-якій поверхні |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Має ручка для носіння в руці і регульований ремінь |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки рівні, тверде дно, ніжки з металу. |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 110 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Етнічний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | Комбінована шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 482 ₴

















