Сіра жіноча сумка з натуральної шкіри
- Немає в наявності
- Код: 891
1 425 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча невелика шкіряна сумка
Невелика,красива і ефектна жіноча сумочка. Виконана з натуральної шкіри, добре тримає форму в порожньому вигляді, шкіра щільна і міцна. Дана модель чудово підійде для прогулянок, походу по магазинах або щоденного використання. В сумочку зручно розмістити повсякденні дрібниці, такі як телефон, гаманець, паспорт, гребінець або інші приналежності. Закривається на кнопку-магніт з перекидним клапаном і на блискавку під ним. З такою сумочкою Ви не нудьгуватимете , вона оригінальна і різноманітна. Її можна носити на плече\через плече, як рюкзак, і в руці за допомогою сьемного ремінця.
Характеристики:
- Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань);
- Всередині має 2 основних відділу переділ перегородкою, 2 додаткових кишені і 1 кишеня на блискавки;
- На тильній стороні кишеня на блискавці для кращого зберігання речей від крадіжок;
- Має 4 металевих ніжки на дні сумки;
- В комплекті 2 ременя;
- Фурнітура кольору срібла. Щільне дно.
Розміри:
Висота 17 см
Довжина 27 см
Ширина дна 11 см
Довжина ремінця 120 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 425 ₴









