Жіноча об'ємна шкіряна сумка Galanty Чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 892
1 995 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна містка сумка.
Виконана з натуральної м'якої шкіри. Добре тримає форму в порожньому вигляді, середньої жорсткості строчки рівні, тверде дно. В комплекті є регульований ремінь і дві ручки. Таким чином можна носити в руці, на згині ліктя і на плече/через плече. Металеві аксесуари. Закривається на блискавку. Класична велика шкіряна сумка вмістить в себе не тільки все необхідне але і ділові жіночі приналежності. Сумісна з форматом А5 і А4. Відмінно підійде для походу по магазинах, для прогулянок по місту і особливо зручно для походу на роботу. Класичний стиль сумочки буде поєднуватися з будь Вашим одягом.
Характеристики:
- Натуральна, італійська м'яка шкіра;
- Усередині одне основне відділення, переделено на дві частини, 2 містких кишені на блискавці і 2 невеликих кишені;
- 4 металевих ніжки;
- Фурнітура кольору срібла.
Розмір:
Ремінь 120 см
Ручки 14 см
Висота 29 см
Довжина 39 см
Ширина 13 см
Вага 800 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 995 ₴









