Сумка жіноча чорна натуральна шкіра, Galanty
- Немає в наявності
- Код: 687
1 995 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча сумка з натуральної щільної шкіри. Зручна і міцна підійде для повсякденного носіння. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді. Сумку можна використовувати як клатч. Дана модель закривається на незвичайний клапан магніт і блискавку. Всередині два основних відділи які розділені перегородкою на блискавці. Два кармашка для невеликих жіночих аксесуарів, плюс одна кишеня на блискавці. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці для зберігання речей в безпеці. В комплекті 2 ременя. Ланцюг з плетінням доповнює дану модель. Знімний ремінь. Фурнітура кольору срібла.
Довжина 31.5 см
Висота 22 см,
Товщина: 11 см
Довжина ланцюга 50 см
Довжина ременя 125 см
Інші кольори і сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
Дана модель закривається на незвичайний клапан магніт і блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 995 ₴









