Маленький рюкзак Quechua 10L чорний невеликий, Туристичний
- Немає в наявності
- Код: 378
285 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Гарний рюкзак для дорослих і дітей, досить місткий для будь-якого зросту вмістить: кросівки, книги, нетбук або планшет. Привертає увагу дизайном і якістю пошиття. Водонепроникний Quechua Arpenaz 10L ідеально підійде для прогулянок містом, походу в спортзал або в басейн, а також прогулянок на велосипедах.
Рюкзак складається з основного відділення та передньої кишені на блискавці. Якісний матеріал, зручна ущільнена спинка, широкі плечові ремені. Ідеальний для тривалого носіння, підкладка рюкзака не дасть вашим плечах втомлюватися. Також є можливість відрегулювати довжину плечового ременя.
Об'єм — 10 літрів
Вага — 160 грамів
Розмір:
Довжина 40 см
Висота 23 см
Ширина дна 10 см
Основний матеріал 100% поліестер

Більше рюкзаків за доступною ціною тут: https://lisbag.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 160 г |
| Виробник | Quechua |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об`єм | 10 л |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 23 см |
| Глибина | 10 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Спортивний |
| Стать | Унісекс |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Кишені | Фронтальний |
| Особливості | Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 285 ₴









