Синя голографічна поясна сумка жіноча
- Немає в наявності
- Код: 00019
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка голографічна на пояс
Яскрава, голографічна поясна сумка жіноча. Має стильний, молодіжний дизайн. Має 1 основний відділ. Фурнітура кольору золота.
Чому вона ?
![]() |
Сумка переливається під різними кутами. |
![]() |
Легка, закривається на блискавку. |
![]() |
Розмір моделі (Д×В) — 28х13. |
![]() |
Максимальний розмір Талії 95 см,мінімальний 54 см |
Додаткова інформація
![]() |
Щільний, міцний регульований ремінь. |
![]() |
Якісна фурнітура. |
![]() |
1 відділення під різні шт. |
![]() |
Зручна пластмасова засувка. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 120 г |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 28 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Максимальний обхват талії | 95 см |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PU |
| Особливості | 3D ефект, аксесуари |
- Ціна: 342 ₴

















