Бананка сумка на пояс, Малинова Puma хорошої якості
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 499
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Бананка,сумка на пояс з оригінальним дизайном. Виготовлена з міцної тканини, Два основних відділи, і додатковий кишеню всередині закривається на блискавку. Всередині обшита підкладкою льон. Кріплення виконані з пластика фурнітура чорного кольору. Сумка на пояс або "бананка" підійде тим, хто любить комфорт,практичність і зручність, всі необхідні речі завжди знаходяться у вас під рукою. Зручний фіксатор гумка для ременя.
Довжина 34 см
Висота 14 см
Мінімальний обхват талії 44 см
Максимальний обхват талії 115 см
Даний товар є копією відомого бренду хорошої якості.
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 200 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 34 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Максимальний обхват талії | 150 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Об`єм | 0.8 л |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 285 ₴









