Жіночий клатч-сумка Синього кольору + ремінь на руку
- Немає в наявності
- Код: 877
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча невелика сумка-клатч. Виконана з м'якої шкіри PU. Приємна і м'яка на дотик. Мінімальний,ніжний дизайн підійде для вечірніх прогулянок або повсякденному житті.
Характеристики:
- Щільна шкіра PU;
- Всередині 2 відділу на блискавці;
- Закривається на клапан магніт і блискавку під ним;
- В комплекті 2 ремінця;
- Фурнітура кольору срібла.
Розміри:
Довжина 21.5 см
Висота 13 см
Товщина 3 см
Довжина плечового ременя 130 см
Ремінь на руку 19 см

Інші кольори ТУТ !
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 342 ₴









