Місткий жіночий гаманець на кнопці
- Немає в наявності
- Код: 876
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий жіночий гаманець Love на кнопці. Дана модель виконана з щільної шкіри PU. Має надійні змійки, рівні шви. Всередині 3 відділу грошових купюр, 1 на блискавці для дрібниці, 6 для кредитних карток. Закривається на кнопку. Гаманець приємний на дотик, дизайн зроблений у мінімальному стилі, зберігаючи ніжність і комфорт. Легкий, добре виглядає в руці.

Довжина 19 см
Ширина 9.5 см
Товщина 1.5 см
Вага-140 грам
Інші кольори даної моделі ТУТ !
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 140 г |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Колір | Світло-кораловий |
- Ціна: 399 ₴









