Жіночий повсякденний гаманець Love на рожевий кнопці
- Немає в наявності
- Код: 876
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий жіночий гаманець Love на кнопці. Дана модель виконана з щільної шкіри PU. Має надійні змійки, рівні шви. Всередині 3 відділу грошових купюр, 1 на блискавці для дрібниці, 6 для кредитних карток. Закривається на кнопку. Гаманець приємний на дотик, дизайн зроблений у мінімальному стилі, зберігаючи ніжність і комфорт. Легкий, добре виглядає в руці.
Довжина 19 см
Ширина 9.5 см
Товщина 1.5 см
Вага-140 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Колір | Рожевий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 140 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 285 ₴









