Гаманець з Американським прапором США
- Немає в наявності
- Код: 872
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець Американський прапор США
Що подарувати чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці Louis Wallis зі шкіри. Один з важливих чоловічих аксесуарів це гаманець. Даний аксесуар не дозволить вкрасти гроші з допомогою вважають пристроїв.
Що необхідно знати?
![]() |
Незвичайний чоловічий гаманець |
![]() |
Шкіра PU |
![]() |
Розмір моделі (Д×В×Ш) — 11×9.5×2см. |
![]() |
Компактний, але місткий |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
Крутий дизайн |
![]() |
2 відділень під купюри,монетниця на блискавці,4 кредитних карт |
![]() |
Якісна фурнітура |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 55 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | PU |
| Стан | Нове |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 342 ₴

















