Рюкзак-Мішок на зав'язках щільна тканина "Look Me" коричневий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 344
285 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Середня, зручна сумка-мішок (рюкзак) на товстих, щільних зав'язках. Міцна міцна тканина, що дасть Вам не переживати про пошкодження речей. Усередині м'яка підкладка льон. Можна носити на плече і як рюкзак. На лицьовій стороні прикольний принт і написи. Має один великий основний відділ, усередині невелика кишеня на блискавці під повсякденну дрібницю (телефон, документи, ключі). Сумку можна використовувати для повсякденного використання та носити все необхідне із собою. Підходить для будь-яких вікових категорій і будь-якого використання. Зав'язки регулюються під будь-який розмір.
Інші рюкзаки тут lisbag.com.ua
Ширина 34 см
Висота 40 см
Вага 170 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Виробник | Китайча |
| Об`єм | 14 л |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 10 см |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Бавовна |
| Тип | Спортивний |
| Стать | Унісекс |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Кишені | Бічні |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Фото друку |
- Ціна: 285 ₴







