Туристичний рюкзак Maishine Alaska 45 L Непромокальний Блакитний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 868
1 140 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний рюкзак Alaska 45 L
- Повністю вентильована і зручні м'які спинка, м'які плечові лямки створюють додатковий комфорт при носінні.
- 2 великі кишені для розміщення речей
- Центральний відсік переділений на 2 частини для ноутбука або формату А4
- Два бічних тканинних кишені на гумці і з додатковим ремінцем-фіксатором для пляшок з водою, або парасольки.
- регульовані ремені дають можливість кріплення на рюкзак додаткового обладнання, Тростини Лижних палиць.
- регульована грудна і поясна стяжка з зручним фіксатором, регульований поясний ремінь має м'які бічні вставки; така конструкція дозволяє щільно утримувати рюкзак на спині, що дуже зручно при їзді на велосипеді, скейті, роликах, тривалих походах або скелелазінні
- всі основні кишені застібаються на зручні двосторонні блискавки
- Додаткові стяжки важких речей
- Вихід USB і під Шнур Навушники в комплекті
Кількість відділень 7 шт
Кількість відділень на блискавці 4 шт
Розміри рюкзака
Довжина 52 см
Висота 33 см
Ширина 20 см
Встигни забрати його собі! Більше квітів тут: натисніть: lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вентиляція спини | Піна |
| Вага | 500 г |
| Висота | 52 см |
| Глибина | 20 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Кількість лямок | 2 |
| Призначення рюкзака | Мультиспорт |
| Об`єм | 45 л |
| Особливості рюкзака | Бічна стяжка, Кріплення для льодоруба, Бічний вхід, Верхній клапан, Анатомічна конструкція, Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка, Поясний ремінь |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 33 см |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 1 140 ₴









