Сумка на пояс жіноча на кожен день 29х13х8 см Чорна
- Немає в наявності
- Код: 866
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на пояс з паєтками
Кльова поясна сумка жіноча. Сумку можна носити на поясі і через плече. Крута, яскрава і молодіжна сумка доповнить Ваш будь-який сучасний образ. З неї Ви точно Ви будете помічені оточуючими людьми. Зверху посипана дрібними паєтками, всередині одне основне відділення. Має ремінь з чіпкої, що додає характеру і в теж час жіночності. Не прогав свій шанс придбати модний аксесуар.
Що необхідно знати?
![]() |
Сумка переливається під різними кутами. |
![]() |
Ультра легка, закривається на блискавку. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×Т) — 29х13х8. |
![]() |
Максимальний розмір Талії 110 см,мінімальний 70 см |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Якісна фурнітура. |
![]() |
1 відділення під різні шт. |
![]() |
Зручна пластмасова засувка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 70 см |
| Довжина | 29 см |
| Висота | 13 см |
| Товщина | 8 см |
| Вага | 170 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 342 ₴

















