Блакитний класний рюкзак-сумка кольору для повсякденного носіння
- Немає в наявності
- Код: 738
798 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Крутий молодіжний рюкзак-сумка 2в1. Виконаний з міцного, щільного текстилю. Спереду вишитий Котик і в комплекті милий помпон. Має велику кількість відділень, молодіжний дизайн, зручну структуру і найголовніше функціональний. З таким рюкзаком Ви будете відчувати себе стильно і комфортно. Сумісний з форматом А4 і А5. Закривається на блискавку. Всередині одне велике відділення, потайна кишеня для папки, ноутбука або аркуша А4 і кишеню на блискавці. Спереду і ззаду розташовані кишені на блискавці для зручного зберігання особистих цінних речей. Бічні кишені для телефону, блокнота або інших дрібниць. Так само в даній моделі є дві ручки, які можна застебнути на кнопку і використовувати як ручку для сумки. Фурнітура кольору золота. Такий яскравий рюкзак підійде для будь-якого, хто любить не тільки практичність але й експериментувати з різними стилями одягу. Його можна носити на навчання, на прогулянки, брати з собою в подорожі.
Висота 35 см
Довжина 26 см
Ширина дна 11 см
Інші кольори та моделі у нас на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 350 г |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 18 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Візерунки і принти | позначка вишивка |
- Ціна: 798 ₴









