Срібляста (сіра) голографічна поясна сумка жіноча
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 862
399 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на пояс Голографічна
Хочеш бути не як усі? Відмінна новина! Голографічні сумки на пояс тут як тут. Ми пропонуємо вам звернути увагу на бананки в різних колірних гамах. Вмій виділятися з даними аксесуаром Вас точно помітять. Бути яскравим це слідувати за модою!
Що необхідно знати?
![]() |
Сумка переливається під різними кутами. |
![]() |
Ультра легка, закривається на блискавку. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 28х8х12. |
![]() |
Максимальний розмір Талії 90 см |

Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Якісна фурнітура. |
![]() |
1 відділення під різні шт. |
![]() |
Зручна пластмасова засувка |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки на пояс в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Висота | 12 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 90 см |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Оздоблення та прикраси | анімація |
| Ширина | 90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | PU |
| Особливості | 3D ефект, аксесуари, голографичесская |
- Ціна: 399 ₴

















