Рюкзак hello Y. U. K з двох колірних гам Червоний-Синій
- Немає в наявності
- Код: 860
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий, соковитий рюкзак. Виконаний із двох колірних гам, відмінне дизайнерське рішення, стильний яскравий сучасний привертає до себе увагу оточуючих. Рюкзак молодіжний hello Y. U. K це тренд Весна-літо 2019 року. Яскраві кольори все більше і більше з'являються на ринку. Виконаний з оксфорда, всередині одне велике відділення переделено на 2 частини. Зовнішній кишеню на блискавці, а так само бічні кишені для пляшок з водою. Встигни забрати його собі! Більше квітів тут: натисніть: lisbag.com.ua
Розмір:
Висота 40 см
Ширина 27 см
Дно 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 400 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регулювання розміру, нашивка |
| Візерунки і принти | принт |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 798 ₴









