Набір школяра універсальний 3 в 1 Рюкзак сумка пенал Блакитний
- Немає в наявності
- Код: 859
798 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Рюкзаки 3в1 для повсякденного використання
Рюкзак: Місткий, великий рюкзак виготовлений з водовідштовхувальної тканини. Чудово підійде для школи або для будь-яких вікових категорій. Зручно вмістити в себе необхідні речі та мати все найнеобхідніше в себе в рюкзаку. Підходить для формату А4, а також під ноутбук/небук. Закривається на блискавку, всередині є велика кишеня, з лицьової кишені на блискавці по довжині рюкзака. З боків великої кишені, куди можна помістити пляшку з водою. Якісна фурнітура. Щільна спинка та регульовані лямки.
Сумка: Невеликий клатч через плече. Зроблено з якісного ущільненого матеріалу та водовідштовхувальної тканини. Сумісний із форматом А5 або маленьким планшетом. Закривається на блискавку, всередині невеликий відділ для повсякденних речей. Розмір клатча дасть змогу вмістити найнеобхідніше: ключі, денги, телефон. Фурнітура срібло, регульований ремінь-мотузка, дадуть Вам змогу зробити будь-яку зручну довжину.
Пенал: Маленький пенал, може слугувати для шкільних речей або ключів. Закривається на блискавку. Усередині водовідштовхувальне просочення й легко відтирається об забруднень. Фурнітура срібло. Є карабін. Можна вчепити на рюкзак.
Розмір
Рюкзак В 41 см Ш 28 см Д 12 см
Сумка В 15 см Ш 20 см
Пенал Д 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 12 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Блакитний |
| Глибина | 41 см |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 12 см |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Кишені | Верхній, Бічні, Фронтальний, Задній |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 798 ₴









