Рюкзак монстр Fendi Рожевий жіночий
- Немає в наявності
- Код: 858
456 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Сучасний яскравий рюкзак монстр Fendi
Виготовлений із міцного матеріалу, добре прошиті шви, приємний на дотик. Закривається на блискавку. Усередині має один основний відділ, перероблений на дві частини. Спереду 2 кишені на блискавці для зручного розміщення особистих речей. Бічні кишені для пляшки води, ключів тощо. Дизайн рюкзака спортивний і сучасний. Чудово підійде для прогулянок, дальніх поїздок, у тренажерний зал або для повсякденного носіння. Регульовані лямки, м'яка задня панель забезпечують комфорт під час перенесення. Фурнітура кольору срібла. Гачок для носіння в руці.Розмір рюкзака дасть змогу розмістити все найнеобхідніше для щоденного використання. Кожному з нас важливо мати комфорт водночас залишатися стильним, з рюкзаком Fendi Ви завжди матимете яскравий вигляд.
Розмір:
Висота 42 см
Ширина 30 см
Дно 15 см

Більше кольорів тут: жмі : lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 450 г |
| Виробник | Fendi |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Міський |
| Стать | Унісекс |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
- Ціна: 456 ₴









