Бордова сумка, зручна і повсякденна 2 відділення на блискавці, відмінний дизайн
- Немає в наявності
- Код: 857
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча повсякденна Сірці сумка, яскрава середнього розміру. Виконана із щільної шкіри PU. Дана модель досить місткий для своїх габаритів. Середньої жорсткості в порожньому вигляді тримає форму. Її можна носити з допомогою ременя через плече або ж за ручки як діловий портфель. Якісна фурнітура, металеві ніжки на дні. Закривається на блискавку на 2 відділення, всередині 2 відділення на блискавці, пару кишеньок і один прихований кишеню.
Ремінь в комплекті 125 см
Довжина ручок 12 см
Довжина 33 см
Висота 24 см
Дно 11 см
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 969 ₴









