Жіночий повсякденний тканинний рюкзак в клітку Сірого кольору
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 849
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний жіночий великий місткий рюкзак. Дана модель зроблена з тканини, добре прошитий і приємний на дотик. Сумісний з форматом А4. Буде добре виглядати як на дівчатах, так і на жінках, класичний стиль завжди радує елегантністю і комфортом. Закривається на блискавку. Всередині має безліч відділень, одне основне, 4 невеликих кишені і 1 великий. Дві бічні кишені для блокнота або пляшки води. Рюкзак зручно носити в руці або на спині за допомогою зручних лямок. Лямки регулюються. Фурнітура срібло.

Характеристика:
Висота 40 см
Ширина 28 см
Глибина 13 см
Вагу 500 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 500 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Об`єм | 10 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 741 ₴









