Середня сумка на 3х колесах міцна L (60 л) Оливкова (57*33*32) Валізу дорожня сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 1460
1 280 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка на 3х колесах для кращої стійкості. Підійде для далеких поїздок, або перельотів на літаку. Сумка зроблена з міцної тканини з водовідштовхувальним просоченням по всій конструкції. Це дає можливість зберегти Ваш вантаж від ушкоджень, і падінь на бік. Міцна і надійна сумка для подорожей. Одне велике відділення та зовнішня кишеня на блискавки по всій довжині сумки. Ніжки знизу і збоку зафіксують сумку як Вам буде зручно, а так само при бажанні можна кріпити повісити навісний або кодовий замок (в комплект не входить)
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка; (45 см)
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка, з фіксацією висоти з необмеженою кількістю позицій;
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід)., і додаткове колесо для більш стійкості сумки.
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Середня:
Вага 2.5 кг
Довжина 57 см
Ширина 32 см
Висота 33 см
Об'єм 60 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannes |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 60 л |
| Ширина | 57 см |
- Ціна: 1 280 ₴









