Маленька сумка на 3х колесах міцна L (40 л) Синя (51*28*31) Валізу дорожня сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 925
1 140 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка на 3х колесах для кращої стійкості. Підійде для далеких поїздок, або перельотів на літаку. Сумка зроблена з міцної тканини з водовідштовхувальним просоченням по всій конструкції. Це дає можливість зберегти Ваш вантаж від ушкоджень, і падінь на бік. Міцна і надійна сумка для подорожей. Одне велике відділення та зовнішня кишеня на блискавки по всій довжині сумки. Ніжки знизу і збоку зафіксують сумку як Вам буде зручно, а так само при бажанні можна кріпити повісити навісний або кодовий замок (в комплект не входить)
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка, з фіксацією висоти з необмеженою кількістю позицій; (48 см)
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід)., і додаткове колесо для більш стійкості сумки.
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Маленька:
Довжина 51 см
Ширина 28 см
Висота 31 см
Об'єм 40 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 140 ₴









