Прикольний Рюкзак-Мішок на зав'язках щільна тканина "Дівчинка" Сірий
Новинка
-21%
- Готово до відправки
- Код: 344
285 ₴
225 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка мішок Середня, зручна сумка-мішок (рюкзак) на товстих, щільних зав'язках. Міцна міцна тканина, що дозволить Вам не хвилюватися про пошкодження речей. Усередині м'яка підкладка льон. Можна носити на плече і як рюкзак. На лицьовій стороні прикольний принт і написи. Має один великий основний відділ, всередині невеликий кишеню на блискавці під повсякденне дрібниця (телефон, документи, ключі). Сумку можна використовувати для повсякденного використання і носити все необхідне з собою. Підходить для будь-яких вікових категорій і будь-якого використання. Зав'язки регулюються під будь-який розмір.
Ширина 34 см
Висота 40 см
Вага 170 грам
Ширина 34 см
Висота 40 см
Вага 170 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 14 л |
| Матеріал | Бавовна |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 34 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Кишені | Бічні |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 225 ₴








