Жіночий шкіряний гаманець Гірчичного кольору Buono
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 844
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець. Яскраві кольори даної моделі. Має приємний дизайн з пазлами, приємний на дотик. Всередині 5 великих відділення під купюри. Відділень на блискавці 1. Розмістить купюри будь-якого розміру. Відділення великі, так само є додатковий грошових коштів. Любителькам які мають багато візиток у цього гаманця 8 шт. Також є віконце під фото або права. На задній стороні додатковий кишеню. Красиво виглядає в руці. Закривається на поцілунок. Фурнітура кольору золота
Коробка в комплекті.
Довжина 18.5 см
Висота 9 см
Товщина 3 см
Інші кольори ТУТ.
Коробка в комплекті.
Довжина 18.5 см
Висота 9 см
Товщина 3 см
Інші кольори ТУТ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 185 мм |
| Застібка | Клямка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Комбінована |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень для купюр | 5-6 |
| Матеріал | Натуральна шкіра другого сорту |
| Оздоблення та прикраси | фурнітура, поцілунок, принт |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 627 ₴









