Маленька Чорна шкіряна сумка на кожен день
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 601
1 938 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Середнього розміру
Шукаєте універсальну сумку для повсякденного життя, ділових зустрічей або побачень? Зверніть увагу на дану модель. Вона стильна, лаконічна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися як з одягом в діловому стилі, так і кежуал. Весняний цвіт моделі буде дуже до речі. Шкіряна жіноча сумка виконана модельному ряді 2019 року
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана із щільної шкіри, вона відмінно тримає форму навіть в порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір — 23×5.5×20 див. |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Є регульований ремінь 125 див. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому стилі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно. |
![]() |
Відкривається/закривається на клапан на магніті. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 938 ₴

















