Жіноча містка сумка з натуральної шкіри кольору Хакі
- Немає в наявності
- Код: 684
1 596 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Кожаная женская сумка выполнена модельном ряде 2018 года, которая отлично подойдет как для повседневной носки, так и торжественных мероприятий. Данная модель универсальна ее можно носить как на плече, так и за ручку для переноски под разные образы. Она закрывается на молнию, с обеих сторон по длине сумки небольшие карманы на молнии, так же выполняют дизайнерскую роль очень удачно подходят к данной модели. Открыв кожаную сумку, мы попадаем внутрь. Внутри удобно расположены 2 отделения так же 2 кармана на молнии и дополнительные отделения под кошелек или телефон. На тильній стороні сумки кишеня на блискавці. Так само є невеликий аксесуар у вигляді півкола красивий і стильний. Дно сумки тверде на металевих ніжках, дасть можливість розмістити на будь-якій поверхні.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Фурнітура: колір срібла
Довжина ручок 120
Ремінь: 120 см
Висота 28 см
Довжина 28 см
Ширина 10 см
Вага 700 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 596 ₴









