Шкіряний жіночий гаманець на кнопці Qian Xi Lu 19 х 9 х 3 см Синій
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 839
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець. Яскраві кольори даної моделі, Вставки з лаку відмінно доповнюють його. Всередині 3 великих відділення під купюри. Відділень на блискавці 2. Розмістить купюри будь-якого розміру. Відділення великі, так само є додатковий грошових коштів. Любителькам які мають багато візиток у цього гаманця 9 шт. Також є віконце під фото або права. Красиво виглядає в руці. Закривається на кнопку. Фурнітура кольору золота
Коробка в комплекті.
Довжина 19 см
Висота 9 см
Товщина 3 см
Коробка в комплекті.
Довжина 19 см
Висота 9 см
Товщина 3 см
Увага: Квадратики на гаманці можуть змінюватись, по кольорам і бути зміщені в хаотичному порядку.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Виробник | Qian Xi Lu |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Замок |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Синій |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 342 ₴









