Коричневий жіночий шкіряний гаманець Tailian
Новинка
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 838
570 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мягкий повседневный кошелек-клатч из натуральной кожи. Супер легкий и мягкий в руках, передает свою текстуру из квадратиков. Выполнен из Натуральной кожи Внутри 3 больших отделения под купюры и 1 большой отдел на молнии. Отделение большие можно использовать под телефон, так же отделение "Поцелучик" внутри которого расположились еще 2 отделение для денежных средств. Любительницам которые имеют много визиток у этого кошелька 9 шт. Также есть окошко под фото или права. Очень удобно поместить в руку и в любую женскую сумочку. Закрывается маленьким перекидным клапаном. Фурнитура цвета Серебра.
Коробка в комплекті.
Довжина 19 см
Висота 9 см
Товщина 3 см
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
Коробка в комплекті.
Довжина 19 см
Висота 9 см
Товщина 3 см
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Замок |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 570 ₴









