Чоловічий шкіряний гаманець Eremette 24х12.5х2.5 см Чорний
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 833
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що подарувати чоловікові? Звичайно ж гаманець ! Він не буває зайвим. Вашій увазі представлений стильний та практичний варіант гаманця в класичному варіанті, для повсякденного використання. Чоловічий гаманець Eremette, портмоне для грошей - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри, що забезпечить практичність і довгу експлуатацію. . Всередині має 8 відділів під кредитні картки або документи, 1 фото відділ 2 відділи для купюр, монетницу на кнопці. Не займає багато місця, і в той же час зручний та практичний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 12.5 см
Довжина у відкритому вигляді 24 см
Ширина 9.5 см
Товщина 2.5 см
Вага 100 грам
Товар у роздрібній упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Виробник | Eremette |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Лайка |
- Ціна: 798 ₴









