Шкіряний гаманець-клатч Eremette класичного дизайну , Чорний
- Немає в наявності
- Код: 826
1 083 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Великий, місткий шкіряний гаманець-клатч
Шкіряний чоловічий гаманець - незамінна річ для чоловіка. Стильний та практичний варіант гаманця для повсякденного використання. Чоловічий гаманець для грошей Eremette на магніті. Виконаний з якісної натуральної шкіри, приємний на дотик. Закривається на магніт. Всередині 3 відділень під купюри + 1 відділ на блискавці, 7 відділень для кредитних карт. На тильній стороні розташований додатковий кишеню на блискавці. Класичний варіант гаманця сподобається будь-якого серйозного, ділового чоловіка. У комплект йде коробка.
Відео-огляд
Довжина в закритому вигляді 9 см
Довжина у відкритому вигляді 19 см
Ширина 18 см
Товщина 1.5 см
Вага 185 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 185 г |
| Довжина | 90 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | кнопка магніт |
| Кількість відділень для документів | 2-3 |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
- Ціна: 1 083 ₴









