Чоловічий гаманець з натуральної шкіри Louis Wallis Wild із захистом ваших Грошей
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 822
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець Louis Wallis WILD
Що подарувати чоловікові? Звичайно ж шкіряний гаманець! Ми пропонуємо вам звернути увагу на шкіряні гаманці Louis Wallis зі шкіри. Один з важливих чоловічих аксесуарів це гаманець. Даний аксесуар не дозволить вкрасти гроші з допомогою вважають пристроїв.
Що необхідно знати?
![]() |
Класичний стиль чоловічого гаманця |
![]() |
Натуральна шкіра "Бичок" |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 9.5×2.5×12см. |
![]() |
Захист від зчитування RFID bloking |

Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Індії |
![]() |
9 відділень для карток, 3 фото вікна |
![]() |
2 відділення під гроші, монетниця на кнопці. |
![]() |
Якісна шкіра, ручна робота. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання чоловічого шкіряного гаманця в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
| Оздоблення та прикраси | тиснення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 741 ₴

















