Жіночий гаманець на кнопку місткий Сірий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 821
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець Dongxin подвійного складання. Ця модель виконана зі щільної шкіри PU. Такий гаманець має бути в кожної дівчини, яка цінує стиль і комфорт. Він місткий для своїх габаритів, зручно покласти в сумку або портфель. Усередині 3 відділи під купюри 6 відділів під кредитні картки та 1 відділ на блискавці під дріб'язок або гроші. Компактний гаманець дивує своїм дизайном і безліччю відділень. Закривається на кнопку у формі сердечка. приємний дизайн дасть змогу Вам закохатися в таке жіноче портмоне.
Довжина 19 см
Ширина 9 см
Товщина 2,5 см
Вага 195 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 228 ₴





