Величезний багатофункціональний гаманець Balisa, Червоний з ременем на руку.
- Немає в наявності
- Код: 820
1 026 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий дуже великий, місткий гаманець Balisa з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Оригінальний дизайн виконаний з якісної натуральної шкіри. Можна носити в руці за допомогою ременя в комплекті. Аксесуар закривається на блискавку. Всередині 6 відділів під грошові кошти + 1 на блискавці, 8 для кредитних карт, 2 додаткових відділу. Паспорт, ключі Телефон до 6 дюймів і інші аксесуари вмістить у себе цей гаманець. Фурнітура цсєта срібла. Такий гаманець може замінити вам клатч або невелику сумку він реально Місткий!
Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра
Застібка: блискавка
Фурнітура: Срібло
Ширина 10 см
Довжина 20 см
Товщина 4.5 см
Вага 250 грам
Інші моделі і кольору ТУТ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 45 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість відділень для купюр | 5-6 |
| Оздоблення та прикраси | фурнітура |
- Ціна: 1 026 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка від виробника, своя упаковка.









