Чоловічий шкіряний гаманець класичного стилю Eremette
- Немає в наявності
- Код: 813
741 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Що подарувати чоловікові? Звичайно ж гаманець ! Він не буває зайвим. Вашій увазі представлений стильний та практичний варіант гаманця в класичному варіанті, для повсякденного використання. Чоловічий гаманець Eremette, портмоне для грошей - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри, що забезпечить практичність і довгу експлуатацію. . Всередині має 8 відділів під кредитні картки або документи, 1 фото відділ 2 відділи для купюр, не займає багато місця, і в той же час зручний та практичний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 12.5 см
Довжина у відкритому вигляді 24 см
Ширина 9.5 см
Товщина 2 см
Вага 100 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 125 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Кількість відділень на блискавці | 0 |
- Ціна: 741 ₴









