Жіноча шкіряна Жовта сумка з Лазерного замша
- Немає в наявності
- Код: 804
1 824 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча лазерна шкіряна сумка, Середнього розміру
Зверніть увагу на дану модель. Вона стильна, лаконічна, невелика але містка. Сумка буде поєднуватися як з одягом в діловому стилі, так і кежуал. . Шкіряна жіноча сумка виконана модельному ряді 2019 року, яка відмінно підійде як для повсякденного носіння, так і урочистостей. Дана модель універсальна, її можна носити як на плечі, так і за ручку для перенесення під різні образи. Вона закривається на блискавку, з обох сторін ми потрапляємо всередину сумки, зручно, практично не потрібно зайвий раз розгортати до себе зовнішньою стороною. Всередині 2 відділу 1 на блискавці, 2 кишеньки. Так само маємо зовнішній і задній кишені на блискавці.
Довжина 25 см
Висота 22 см
Ширина 10 см
Довжина ременя 120 см
Головне про товар
![]() |
Ця сумка виконана з лазерного замша, вона відмінно тримає форму навіть в порожньому вигляді. |
![]() |
Розмір — 25×10×20 див. |
![]() |
Окуляри помада туш, жіночі штучки завжди з собою |
![]() |
Ручка для носіння в руці, є регульований ремінь — див. |

Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі, фурнітура — срібна. |
![]() |
Виробник використовує дорогу італійську шкіру. |
![]() |
Всі рядки рівні, тверде дно, ніжки з металу. |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку з обох сторін, що дозволяє не розгортати сумку зайвий раз. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Етнічний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 824 ₴

















