Маленька класична сумка з натуральної шкіри через плече блакитна
- Немає в наявності
- Код: 803
1 710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька шкіряна сумка через плече
Одвічне питання чоловіків, що подарувати дівчині? Звичайно ж, сумку, адже їх багато не буває! Ми пропонуємо вам звернути увагу на нову модель сумочки зі шкіри. Вона стане улюбленим аксесуаром вашої дівчини, адже підходить до всієї одязі. Сумка виконана строго класичному стилі, можна використовувати для повсякденного носіння або ж на урочисті заходи.
Основні характеристики виробу
![]() |
Закривається сумка на клапан-магніт. |
![]() |
Ручка сумочки довга і коротка, можна використовувати як клатч |
![]() |
Стандартний розмір моделі (Д×Ш×В) — 26×6.5×16 див. |
![]() |
Строгий класичний стиль |

Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
На одній із сторін є кишенька для телефону, ключів або документів. |
![]() |
Використана дорога італійська шкіра (натуральна). |
![]() |
Усередині сумки 1 відділення, 2 звичайні кишені і 2 на блискавці. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання сумки через плече в нашому інтернет-магазині за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, бролок |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 710 ₴

















